iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

oprócz błękitnego nieba......trochę kasy mi potrzeba!

 Niebo błękitne nade mną, mam więc moralne prawo do odpoczynku, do siedzenia na tarasie  z kawą, z psem i do tego, by prosto w słońce szczerzyć swój poprawiony przez ortodontę uśmiech. Co też czynię.

Do redakcji dopiero na piętnastą, na onlajnowy dyżur do północy. Jak nie będzie zamachów, meczy i kontrowersyjnych wypowiedzi gwiazd, polityków, aktorów to spokojnie przeleci ten czas w zaciemnionym i cichym newsroomie. Uda się w końcu spisać wywiad, dokończyć Good night, Dżerzi ... napisać kilka tekstów z dupy i już koniec, dziękujemy wam, i szybki rajd taksą do domu przez puste ulice Warszawy....A w domu przywita mnie cisza, dwaj śpiący rycerze, zgaszone światła i pies na przedpokoju. 

W moim życiu wszystko teraz wygląda inaczej. Jest jak zawsze chciałam, by było. Gdyby jeszcze mi za to płacili.... tymczasem na moim koncie poziom gotówki osiąga stan depresji. Ja udaję, że tego nie widzę. Jak ostatnia naiwna wierzę w szczęśliwy traf . Bo co w końcu, kurczę blade....nie może być ciągle pod górkę!

 

Komentarze (2)
nie lubię to!

 Nie podoba mi się nowy układ zakładki Blogi. Administratorzy i zarządzający stroną iwoman chyba zapomnieli, kto jest odbiorcą tego portalu.W nowych Blogach roi się od ekspertów i fotoblogów najbardziej gorących stylizacji modowych. A gdzie blogi rzeczywiście popularne? Te, które się zawsze chętnie czytało? CZY-TA-ŁO.

TOP 10 BLOGERÓW jawi mi się jako towarzystwo wzajemnej adoracji nie mające nic wspólnego ze statystyką najchętniej odwiedzanych blogów. Przez czytelników i sympatyków iwoman.

Jeśli chcecie robic portal dla samych siebie i ekspertów, wasza wola, wasze pieniądze.

Ja tego nie kupuję.

 

Komentarze (4)
jaka ona jest

 W związku z wiosną, która w całej swej okazałości postanowiła zagościć na naszej szerokości geograficznej, czarnapantera postanowiła dokonać permanentnej depilacji......i stąd ten nowy awatar. Podoba się czy nie, kwestia gustu....tak wygląda i już!

Rozczarowanych nie będzie jednak przepraszać.

;-)

Komentarze (2)
pałac na piasku

Od miesiąca jestem stażystką jednego z najlepiej sprzedających się dzienników w Polsce. To niezła szkoła życia. Napracowałam się ciężej niż w korporacji, słowo daję. I choć nie pracuję po osiem godzin i nie muszę wstawać skoro świt, to nawet nie wiem kiedy mija mi ten czas i po powrocie do domu jestem zmęczona jak robotnik Zakładów Mechanicznych Ursus.

Ale robię to, co zawsze chciałam. Piszę. Moje artykuły sa drukowane, pojawiają się w internecie, są cytowane przez inne portale. Robię wywiady z ze znanymi osobami. Mój telefon pęka w szwach od numerów telefonów  do celebrytów, profesorów, piosenkarzy, aktorów. Ubieram się do pracy jak chcę.

Tymczasem dom leży odłogiem. Nie panuję nad nim i nad tym, co się w nim dzieje. Pan  i władca wszechświata nie pomaga, jakby chciał mnie ukarać za to, że robię to, co chcę. Bo na moim przykładzie dokonuje się i w nim przemiana, zaczyna rozumieć, że też go mierzi praca w korporacji, ale  jest w potrzasku: jako żywiciel rodziny nie może rzucić pracy i zająć się produkcją przyczepek rowerowych dla psów. Może jedynie na mnie się odegrać. A ja po raz pierwszy w życiu jestem maksymalnie skoncentrowana na sobie. Nie mam czasu na roztkliwianie się nad innymi, zresztą wcale mi się nie chce i zwyczajnie nie mam na to siły.

Bardzo bym chciała żeby moja rodzina była po mojej stronie nie tylko wtedy, gdy przykładnie robię im kanapki, pastuję podłogi, organizuję życie  i zarabiam osiem tysięcy brutto.....a teraz ani nie zarabiam ani nie sprzątam... i jeszcze mam do wszystkich pretensję.

Coraz częściej zdaję sobie sprawę z tego, że utrata pracy w korporacji to dopiero preludium rewolucji jaka mnie w życiu czeka. Ale niech ten blog będzie mi świadkiem, że do tego nie dążyłam...........

http://www.youtube.com/watch?v=4EEuXq-6I2s

 

 

 

 

Komentarze (2)
zimo s*.....już na ciebie czas!

 zimo odejdź!

szalikiem ściśnięta szyja-

brak mi tchu

rękawiczkami spętane dłonie-

bezsilne

mam dwie lewe ręce-

do życia

a przecież tyle ma jeszcze dni

do przeszycia-

siebie na wskroś

 

Komentarze (2)
1 | 2 |