iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

1% dla Wiktora :)podziel się:)

Kochani i wierni czytelnicy tego bloga:)

Pierwszy raz mam do Was interes. A raczej wielką prośbę od małego Wiktora, którego los ciężko doświadczył, choć jest taki malutki i ładniutki. Musicie uwierzyć mi na słowo, że jest ładniutki, bo zdjęcia nie mogę jakoś dodać. Nie znam go osobiście, ale znam jego  ciocię, która poprosiła mnie o pomoc. Wiem, wszyscy wiemy, że w tym czasie takich próśb pojawia się wiele i zewsząd. Ale z maluchami, których nikt nie zna wygrywają znane Fundacje, znane nazwiska...Jeśli nie Wy, to kto je wesprze oprócz najbliższej rodziny i przyjaciół???

Znacie mnie już od dwóch lat, choć ja nic o Was czytelnikach nie wiem, to jednak myślę, że możemy się nazwać wirtualnymi znajomymi?

Pomożecie?  

 

Wiktor jest skrajnym wcześniakiem. Urodził się 11.10.2011 r. w 29 tygodniu ciąży z niewydolnością krążeniowo-oddechową. W chwili urodzenia ważył tylko 650 g. W ciągu kilku pierwszych tygodni życia przeżył m.in. sepsę, wylew krwi do mózgu, retinopatię wcześniaczą, liczne zapalenia płuc. Przez prawie trzy tygodnie był podłączony do respiratora.  

 

Wiele problemów już w swoim krótkim życiu zdołał pokonać. Teraz przed nim kolejny. Aparat słuchowy jest niezbędny, aby mógł normalnie funkcjonować, rozwijać się, a przede wszystkim zacząć mówić. Wiktor jest także rehabilitowany ruchowo i logopedycznie, pozostaje pod stałą opieką całej armii specjalistów m.in. neurologa, pulmonologa, audiologa, chirurga, urologa.

Niestety wcześniactwo pozostawiło u naszego syna trwały ślad w postaci uszkodzenia słuchu. Zdiagnozowano u niego głęboki niedosłuch. Konieczny jest zakup aparatów słuchowych, a w przyszłości rozważane będzie wszczepienie implantów słuchowych

 Wiktor walczył i walczy od pierwszych chwil swojego życia, a my razem z nim. Nasz syn jest bardzo żywym i kontaktowym dzieckiem

Każda wpłata to dla naszego syna szansa na dorównanie rówieśnikom. Prosimy przekaż nam swój 1% podatku

 

Jak przekazać 1 %

 

 

Za każdą pomoc, w imieniu Wiktora i własnym, serdecznie dziękujemy....

Prosimy przekażcie niniejszego e-maila swoim bliskim, znajomym. Może ktoś z nich nie rozliczył się jeszcze z Urzędem Skarbowym i zechce wspomóc naszego syna.

Beata i Roman Roszkowscy

oraz

ciocia Dorota

i

czarnapantera

 

 

 

 

.

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja "Wcześniak Rodzice - Rodzicom" z siedzibą w Warszawie udostępniła dla Wiktora subkonto, na które można przekazać 1 % podatku. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego.

 

„FUNDACJA WCZEŚNIAK”

numer KRS: 0000191989 z dopiskiem: WIKTOR ROSZKOWSKI

Komentarze (0)
żegnaj smutku! dlaczego dziś pada deszcz?