iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

oprócz błękitnego nieba......trochę kasy mi potrzeba!

 Niebo błękitne nade mną, mam więc moralne prawo do odpoczynku, do siedzenia na tarasie  z kawą, z psem i do tego, by prosto w słońce szczerzyć swój poprawiony przez ortodontę uśmiech. Co też czynię.

Do redakcji dopiero na piętnastą, na onlajnowy dyżur do północy. Jak nie będzie zamachów, meczy i kontrowersyjnych wypowiedzi gwiazd, polityków, aktorów to spokojnie przeleci ten czas w zaciemnionym i cichym newsroomie. Uda się w końcu spisać wywiad, dokończyć Good night, Dżerzi ... napisać kilka tekstów z dupy i już koniec, dziękujemy wam, i szybki rajd taksą do domu przez puste ulice Warszawy....A w domu przywita mnie cisza, dwaj śpiący rycerze, zgaszone światła i pies na przedpokoju. 

W moim życiu wszystko teraz wygląda inaczej. Jest jak zawsze chciałam, by było. Gdyby jeszcze mi za to płacili.... tymczasem na moim koncie poziom gotówki osiąga stan depresji. Ja udaję, że tego nie widzę. Jak ostatnia naiwna wierzę w szczęśliwy traf . Bo co w końcu, kurczę blade....nie może być ciągle pod górkę!

 

Komentarze (2)
nie lubię to! zamknęłam za sobą drzwi

Komentarze

2013-04-25 11:06:35 | *.*.*.* | Wrangler4ever.pl
Re: oprócz błękitnego nieba......trochę kasy mi potrzeba! [1]
Kiedyś zapłacą i to z nawiązką Pantero :). Wszystko ma swój czas i
miejsce. Czas nadchodzi......:) Powodzenia dziennikarko ;) skomentuj
2013-04-25 12:22:28 | *.*.*.* | czarnapantera
nie-dziękuję, Kochana:) skomentuj